طراحی سایت

طراحی سایت در شیراز

سایت شما، راه ارتباط شما با مشتری و مراجعه کننده است. شما یک فرصت طلایی  برای بیان حرف های خود  در اختیار دارید. کیفیت فعالیت های شما در مرحله اول از طریق سایت شما، در معرض قضاوت قرار می گیرید. انتخاب یک طراح سایت با تجربه و حرفه ای، اولین گام در طراحی سایت است. با توجه به اهمیت موضوع، در این نوشتار به بررسی پارامترهای مهم در طراحی سایت در شیراز بررسی می شود. اگر شما علاقه مند به دانستن نکات مهم در رابطه با طراحی سایت هستید، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم. لطفا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

گرافیک سایت

گرافیک سایت شما اولین نکته ای است که پس از ورود کاربر به سایت ما دیده می شود. گرافیک سایت شامل رنگ بندی سایت، چیدمان عناصر، تصاویر به کار رفته در سایت، فونت و سایز نوشته ها می شود. تمامی این نکات بسیار مهم هستند. زیرا به محض ورود کاربر به سایت شما، او را تحت تأثیر قرار می دهد. در صورتی که گرافیک سایت شما مناسب باشد، کاربری که وارد سایت شما شده است، در سایت باقی می ماند و مطالبی که ارائه کرده اید را مطالعه می کند.
گرافیک سایت موضوعی بسیار تخصصی است و باید متناسب با اهداف و زمینه فعالیت شما باشد. این موضوع را به عهده تیم طراحی سایت در شیراز ( گروه مشاورین هوش پیروزی ) بگذارید.

گرافیک طراحی سایت

سرعت سایت

دیگر نکته مهم در طراحی سایت در شیراز این است که سرعت سایت شما باید مناسب باشد.
حتما برای شما نیز پیش آمده است که به سایتی مراجعه کرده باشید و مدت طولانی برای بالا آمدن سایت منتظر مانده باشید. همه ما تجربیاتی از این قبیل داریم. در این مواقع اگر مجبور باشیم و کار ما ضروری باشد، منتظر باز شدن سایت می مانیم. در غیر این صورت سایت را ترک می کنیم و ترجیح می دهیم به سراغ سایتی برویم که سریع بالا بیاید. یک طراح سایت حرفه ای این نکته را به خوبی درک می کند و هنگام طراحی سایت این نکته مهم را در نظر می گیرد. عواملی از قبیل ویدئو و عکس های زیاد و حجم زیاد آن ها، از عواملی هستند که سرعت سایت را به شدت کاهش می دهند.

بهینه سازی سایت برای مرورگرهای مختلف

برای اینکه از رقبای خود جا نمانید و مخاطبان خود را از دست ندهید، سایت خود را فقط بر مبنای یک مرورگر طراحی نکنید. سعی کنید طراحی سایت شما به گونه ای باشد که توسط تمام انواع مرورگرها قابل اجرا باشد. تصور کنید مخاطب شما، مرورگر خاصی را نداشته باشد، در این صورت احتمال آن که برای مشاهده سایت شما، فرصت بگذارد و یک مرورگر خاص را دانلود کند که توسط آن بتواند مطالب شما را بخواند، بسیار کم است.
بنابراین دیگر نکته مهم در طراحی سایت در شیراز این است که از ابتدای طراحی سایت این موضوع را در نظر داشته باشید که سایت شما قابل اجرا با انواع مرورگرها باشد.

سئو و بهینه سازی
طراحی سایت واکنشگرا

ریسپانسیو بودن سایت

امروزه از ابزارهای مختلف برای ورود به فضای مجازی استفاده می شود. استفاده از رایانه ها تنها یک راه استفاده از فضای مجازی و مراجعه به سایت های مختلف است. شرکتی که ادعا می کند، بهترین طراحی سایت در شیراز را انجام می دهد، باید این موضوع را در نظر داشته باشد و سایتی که برای شما طراحی می کند، تمام ابزارهای ارتباطی از قبیل گوشی های هوشمند و تبلت نیز با کیفیت مطلوب قابل مشاهده باشد.

امنیت بالای سایت

طراح سایت باید به امنیت سایت توجه کافی داشته باشد.

با توجه به سرقت هویت که در فضای مجازی شیوع زیادی پیدا کرده است، امنیت سایت موضوع بسیار مهمی برای کاربران است.در صورتی که بخش های پرداخت آنلاین در سایت شما باشد، توجه به امنیت سایت، اهمیت بیشتری پیدا می کند.داشتن هاست معتبر، پسوردهای قوی و آپدیت کردن مداوم سایت از عواملی هستند که امنیت سایت را بالا می برند. بنابراین طراح سایت خوب، باید این موضوع را مد نظر قرار دهند.

طراحی سایت امنیت
طراحی سایت | تولید محتوایی بهینه

محتوای مناسب

محتوا و مطالب سایت اهمیت زیادی دارد که در طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرد.
مطالبی که در سایت نوشته می شوند، باید جذاب، خلاصه و در راستای اهداف سایت باشند. مطالب طولانی که ارتباطی با اهداف سایت ندارد یا مقدمه چینی های طولانی دارد، سبب کلافه شدن مراجعه کننده می شود و اشتیاق او برای مطالعه ادامه مطالب را از بین می برد.

در نظر گرفتن بخشی برای دریافت نظرات کاربران

یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در شیراز این نکته را در نظر می گیرد که بخشی را به دریافت نظرات کاربران اختصاص دهد. با وجود این بخش، کاربر به این نتیجه می رسد که نظرات او برای شما مهم است و در او حس نزدیکی به شما ایجاد می شود. علاوه بر این شما با دریافت نظران کاربران امکان برطرف کردن نقایص سایت خود را خواهید داشت. این موضوع در اولین روزهای انتشار عمومی سایت اهمیت بیشتری دارد. هرگز نباید این نکته را فراموش کرد که تمام هدف شما از طراحی سایت کاربران هستند.

طراحی سایت | نظرات مشتریان
طراحی سایت | نظرات مشتریان

اطلاعات تماس دقیق

مراجعه کننده سایت، باید به راحتی امکان ارتباط با شما را داشته باشد.
اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس ایمیل، معرفی سایر راه های ارتباطی از قبیل کانال تلگرام از اطلاعاتی هستند که در بخش اطلاعات تماس در اختیار مراجعه کننده قرار داده می شود. هرچقدر اطلاعات این بخش کامل تر باشد، مراجعه کننده احساس راحتی بیشتری با شما می کند و حس اعتماد در او بیشتر می شود.

سخن آخر

در طراحی سایت توسط بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز، پارامترهای مهمی از قبیل گرافیک مناسب و جذاب، سرعت آپلود شدن سایت، بهینه سازی سایت برای مرورگرهای مختلف، ریسپانسیو بودن وبسایت، امنیت بالای سایت، محتوای مناسب و در نظر گرفتن بخشی برای دریافت نظرات کاربران، باید در نظر گرفته شود. در صورتی که شما شرکت طراحی سایت حرفه ای مانند گروه مشاورین هوش پیروزی را انتخاب کنید، با وجود تیم حرفه ای طراحی سایت، دیگر نیازی نیست که نگران کیفیت سایت خود باشید. اعضای حرفه ای این تیم طراحی سایت، با توجه به سال ها تجربه و طراحی سایت های مختلف و موفق، با آگاهی از بسیاری از پارامترهای مهم در طراحی سایت که حتی ممکن است از دید شما پنهان بماند، مطلوب ترین وبسایت را برای شما طراحی می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *