مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group)

ما اینجاییم که شما را پیروز کنیم

“آگاهی امروز ،سرمایه فردا”یادتون باشه که برای فردا باید امروز تصمیم بگیرید!!
گروه مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) آمیزه‌ای است از دانش و تجربه در محیطی پویا و با انگیزه، با ترکیبی از متخصصان مجرب، کاردان و دانشگاهی در حوزه‌های مختلف عملکردی. تجربه‌ی چند ساله ما و شرکای تجاریمان در ارائه خدمات به صنایع خلاق از جمله بازاریابی، تبلیغات، رسانه، فرهنگ و هنر، آموزش و فناوری اطلاعات ما را برای ارائه راه‌حل‌های خلاق و اثربخش توانمند ساخته است. همکاری با دانشگاه‌ها در کنار ارائه خدمت به شتاب‌دهنده‌ها و کسب و کارهای نوپا، گروه مشاوره مدیریت خلاق را به یکی از معدود گروه‌های مشاوره مدیریت توانا در توسعه راه‌کارهای متناسب با مدیریت منابع انسانی چابک در ایران تبدیل کرده است. این رویکرد منحصر به فرد به ما این امکان را داده است تا بتوانیم برای سازمان‌های بزرگ نیز در حوزه توسعه نیروی انسانی مزیت رقابتی بیافرینیم.
گروه مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) با هدف ارائه و توسعه خدمات مدیریت از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است.افتخار داریم که عمده اعضای این تیم در بهترین شرکت ها و موسسات بین المللی خارجی و داخلی فعالیت می نمایند.
گروه مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group)با هدف ارائه راهکار های نوین به کسب و کارهای نوپا آماده ارائه خدمات می باشد .هر گونه سوء استفاده از فعالیت های این گروه در هر کجای ایران و جهان قابل پیگرد است.در نگاه گروه مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) راهکارهای صرفاً نظری برای حل چالش‌های کسب‌وکار کارساز نیستند و لازم است رویکردی مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط مختص آن کسب‌وکار برای ارائه راهکارها در نظر گرفته شوند. جهت حفظ این رویکرد، در فرایند جذب متخصصان مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) همواره تلاش شده است تا در هر یک از واحدها هم از افراد دانشگاهی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین از افراد با تجربه با سوابق کاری بالای ۱۵ سال در صنایع مختلف بهره گرفته شود. نتیجه همنشینی این تیم‌ها، ارائه راهکارهایی است که از مبانی علمی ریشه گرفته و در عین حال مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط خاص هر کسب‌وکار است. در این بخش می‌توانید با متخصصان مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) در حوزه‌های مختلف آشنا شوید.
ماموریت ما:
ماموریت ما ؛ بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار شماست.
چشم انداز:
تبدیل شدن به یکی از برند های خدمات مشاوره ای و آموزشی در ایران و جهان.
باور ما:
باور ما این است که کشور ما به منظور توسعه ساختارمند نیاز به خدمات مشاوره مدیریت بیش از آنچه که در گذشته اتفاق افتاده دارد، از نظر ما این خدمات باید به نیروهای جوان و البته متخصص سپرده شود، مشاورانی که در زمینه ی تخصصی خودشان سابقه کار اجرایی داشته و به ادبیات این حوزه در سطح بین الملل اشراف کامل دارند.
این کار به خودی خود اثربخش نخواهد بود و نهایت تاثیر آن هنگامی نمود پیدا می کند که یک اثر هم افزا و جمعی را خلق کند، به همین منظور ما کلید موفقیت مشاوران هوش پیروزی (Victory Intelligence Group) را کار تیمی می دانیم.
مسئولیت اجتماعی:
معرفی رهبران تجاری شایسته به جامعه کسب و کار